שחקנים

ע"פ סדר הא'-ב'

קובי אדרת

בוגר גודמן ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "קומדיה של טעויות", "קן הקוקיה", "הכל אודות חוה", "משחיז הסכינים הסיני".

תיאטרון הנגב: "בוקר של שוטים".

טלויזיה: "שטיסל", "הבורר 4".

בתיאטרון הפרינג': "טוטאלוס", "הבן של היהודי האחרון", "שבת אל חיר", "שונה ומשונה", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

 

אורן אטיאס

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 
תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות", "הארנב ממושי".

בתיאטרון הפרינג': "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "טוטאלוס", " Bפולארי", "ד"ר ברוך", "הרפתקה", "גורל הגר"א", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

 

רועי גור

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "טייבלע והשד שלה".

בתיאטרון הפרינג': "שונה ומשונה", "באר שבע עירי", "השיקוי הסודי של איילת", "Bפולארי", "טוטאלוס", "גורל הגר"א", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

 

רעות גיל

בוגרת גודמן ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון שפת הג'ירף: "מפתחות הקסם של דידי".

תיאטרון הילדים והנוער של תיאטרון באר שבע: "מעשה בכוכב שנפל לשלולית".

בתיאטרון הפרינג': "האביר, המכשפה ולילוש הנסיכה", "נפולי. ברוקלין. קיסריה."

 

אביחי כהן

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 

חבר בקבוצת תיאטרון רחוב "בלבלו", פסלים אנושיים, תיאטרון בובות: שחקן ויוצר "זהירות בובות בדרכים".
בתיאטרון הפרינג': "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "B פולארי", "ד"ר ברוך", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

 

צהלה מיכאלי

בוגרת מכללת "סמינר הקיבוצים"- לימודי משחק.

משחקת בקבוצת התיאטרון הירושלמי: "רונדו", "אהבה עתיקה", "אלמלא המלאך", "ליקוי", "מוחות" ,"אגו" ,"בן ושרה", "הסיפור שלה", "מידה כנגד מידה" , "בוקר טוב אלצהיימר"

אנסמבל עיתים: "ויאמר וילך", "וישתחו וירא", "מקבת" 

בית לסין:"טוב"

ביימה -"זלדה , רחל, ודליה רביקוביץ'", "סודות שבעמק"

בתיאטרון הפרינג': "משחק באש", "התמכרות", "הבן של היהודי האחרון", "ד"ר ברוך", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

השתתפה בפסטיבלים בארץ ובעולם.

 

 

איציק מנשהרוב

בוגר "גודמן" בית הספר למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "משחיז הסכינים הסיני", "קן הקוקיה".

תיאטרון הקיבוץ: "תרנגול כפרות".

תיאטרון תמונע: "לחץ פיזי מתון".

בתיאטרון הפרינג': "כשתבוא לשכב איתי", "הגבול שבפנים", "גורל הגר"א", "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

 

רעות ברבי- פורטל

בוגרת "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.

תיאטרון הערבי עברי ביפו: "ד.נ הקדוש ברוך הוא".

בתיאטרון הפרינג': "נפלאות הקרקס", "האביר המכשפה ולילוש הנסיכה", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "באר שבע עירי", "B פולארי", "ד"ר ברוך".

 

עפר פרימן

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 
תיאטרון באר שבע:  "פרח השכונות", "טייבלע והשד שלה", "המון רעש על לא כלום". תיאטרון תמונע: "הג'יהאד האיסלנדי". תאטרון מחול לילדים בשיתוף להקת קמע: "חלום של צעצוע", "משחקים פיראטים".
בתיאטרון הפרינג': " לא משלמים יותר", "נפלאות הקרקס", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "באר שבע עירי"," B פולארי", "טוטאלוס", "ד"ר ברוך", "גורל הגר"א".


טל שלאכטמן דורון

בוגרת "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב.

תיאטרון באר-שבע: "המערה של סלמנקה", "בוגד".

סימפונייטה באר-שבע "דירה להשכיר".

בתיאטרון הפרינג': "השיקוי הסודי של איילת", "נפלאות הקרקס", "האביר המכשפה ולילוש הנסיכה", "בלשים מנומשים", "הבן של היהודי האחרון", "שונה ומשונה", "באר שבע עירי", "התמכרות", "B פולארי", "ד"ר ברוך".

 

דני שפירא

בוגר "גודמן" ביה"ס למשחק בנגב. 

תיאטרון באר שבע: "רומיאו ויוליה", "הרולד ומוד", "חתונת הדמים".

בתיאטרון הפרינג': "נפולי. ברוקלין. קיסריה".

 

 

 
 
מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים